Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nabídka vozů

Fiat Professional Ducato
Dvoukabina 2,3 Mtj valník L2

895 400 Kč
726 000 Kč
600 000 Kč bez DPH

Fiat Professional Ducato
2,2 Mtj L3H2 180k

1 123 727 Kč
876 040 Kč
724 000 Kč bez DPH

Fiat Professional Fiorino
Cargo 1,3 Mtj Base 80k

421 443 Kč
343 640 Kč
284 000 Kč bez DPH

Fiat Professional Fiorino
Combi 1,3 Mtj SX 80k

483 516 Kč
408 980 Kč
338 000 Kč bez DPH

Fiat Professional Fiorino
Combi 1,3 Mtj SX 80k

452 540 Kč
381 561 Kč
315 340 Kč bez DPH

*ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH

Máte dotaz? Kontaktujte nás

Kontaktujte nás a my se Vám obratem ozveme.

Máte nějaký dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem vozu? Kontaktujte nás

Získaná ocenění

Prestige Platinum dealer KIA
2015

Nejlepší dealer Kia
2017

Nejlepší dealer Fiat LCV
2017

Nejlepší prodejce KIA
2018

Kia Best Service
2019

Nejlepší dealer Kia
2019

Nejlepší prodejce KIA
2020

Novinky na Váš e-mail

Mějste vždy přehled o našich novinkách a akcích.

Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Fiat Professional

Prodej

Po - pá: 8:00 - 18:00 
So: 9:00 - 12:00 
Ne: Zavřeno

+420 387 001 911

fiat.prodej@auto-future.cz

Servis

Po - pá: 7:00 - 17:00 
So: 9:00 - 12:00 
Ne: Zavřeno

+420 387 001 915

fiat.servis@auto-future.cz

Náhradní díly

Po - pá: 8:00 - 17:00 
So: 9:00 - 12:00 
Ne: Zavřeno

+420 387 001 910

fiat.nd@auto-future.cz

Kia

Prodej

Po - pá: 8:00 - 18:00 
So: 8:00 - 12:00 
Ne: Zavřeno

+420 391 001 311

kia.prodej@auto-future.cz

Náhradní díly

Po - pá: 7:30 - 16:00 
So: 9:00 - 12:00 
Ne: Zavřeno

+420 391 001 310

kia.nd@auto-future.cz

Servis

Po - pá: 7:00 - 17:00 
So: 9:00 - 12:00 
Ne: Zavřeno

+420 391 001 301

kia.servis@auto-future.cz

Iveco

Prodej

Po - pá: 7:00 - 18:00 
So: 8:00 - 13:00 
Ne: Zavřeno

+420 386 460 902

iveco.prodej@auto-future.cz

Náhradní díly

Po - pá: 7:00 - 18:00 
So: 8:00 - 13:00 
Ne: Zavřeno

+420 386 105 036

iveco.sklad@auto-future.cz

Servis

Po - pá: 7:00 - 18:00 
So: 8:00 - 13:00 
Ne: Zavřeno

+420 386 105 024/025

iveco.servis@auto-future.cz

Dodge